Menu

Przeprowadziłam się dzisiaj do nowej host rodziny. Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne.
Muszę jutro wybrać się na spacer z aparatem po okolicy i obowiązkowo pójść na plażę, jeśli pogoda będzie tak ładna jak dzisiaj.
Dziękuję za wszystkie życzenia i pytania pod postem “Ask a question” i przy okazji informuję, że jest on ciągle aktualny, bo odpowiedzi umieszczę na blogu dopiero za kilka dni.


Parę dni temu zrobiłyśmy z Sarą mały rajd po tutejszych thrift i vintage store’ach.Umieściłam tu tylko część zakupów, ale prędzej czy później zobaczycie resztę;).W tym spędziłam ponad godzinę, szukając kostiumu  na Halloween, przebierając się z Sarah w kilka sukni vintage i przeglądając dokładnie asortyment bo mieli naprawdę fajne rzeczy.

Jeden z pracowników sklepu był przebrany za Batmana;).

Koktailowa sukienka z lat 50tych.


Prom dress z lat 80tych

W tym thrift storze spędziłam kolejną godzinę, bo poza ciuchami mieli masę innych rzeczy, zaczynając na płytach winylowych, przez sprzęt kuchenny, telewizory, na książkach kończąc.

Powieść Candace Bushnell (autorki “SATC”) kupiłam za 1,50$.

Nie pokazałam Wam mojej pierwszej tutu skirt, a zdążyłam już kupić nową, też w lumpeksie:).

Miałyśmy tego dnia wyjątkowego pecha….Wróciłyśmy do samochodu niecałe 10min po wygaśnięciu czasu na parkingu i zastałyśmy mandat (53$)…

Wieczorem host mama Sary przyniosła jej kilka kostiumów Halloween’owych do wyboru. Przymierzałyśmy je i wygłupiałyśmy się, a jednym z nich było przebranie Jasmine, dziewczyny Alladyna;). Ja swój kostium kupiłam tego samego dnia (a jaki to zdradzę dopiero w Halloween), ale ponieważ nie chciałam wydać za dużo pieniędzy nie jest tak fajny jakbym chciała…Sarah za to będzie mieć świetne przebranie, pożyczone właśnie od host mamy.