Menu
Uncategorized

Konkurs podróżniczy!

Przyszedł czas na mój pierwszy konkurs i to dość ściśle związany z tematyką mojego bloga.
Jego sponsorem jest eSKY, niekwestionowany lider w Polsce, prowadzący również ekspansję w Bułgarii oraz w Rumunii. W ostatnim czasie firma podpisała strategiczne partnerstwo na linii eSKY.pl – Expedia (największa firma turystyczna na świecie, ponad 21 mld $ obrotu rocznie). Dzięki tej współpracy zbudowano zakładkę hotelową i zrobiono pierwszy krok w kierunku budowy internetowego centrum podróży dającego możliwość rezerwacji wycieczki (gotowego pakietu), ale również samodzielnego złożenia pakietu.

Aby wziąć udział w konkursie należy podać specjalny kod ze strony eSKY (w prawym dolnym rogu) i odpowiedzieć na moje pytanie konkursowe: “Czy na stronie www.esky.pl można znaleźć lot z/do San Francisco?
Aby wygrana nie opierała się na losowaniu, postanowiłam dodać zadanie specjalne. Do maila z odpowiedzią dołączcie (jedno) zdjęcie pt. “Niebo” (interpretacja dowolna, może to być wszystko co kojarzy Wam się w jakikolwiek sposób z niebem ).
Wygra osoba, której zdjęcie spodoba mi się najbardziej i która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe.

Maile zatytułowane “konkurs”, przesyłajcie do 13 listopada na adres: adamant_wanderer@gazeta.pl

Zwycięzca otrzyma 5 kuponów rabatowych o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania na stronie esky.pl , w trakcie pięciu różnych transakcji (ważność kuponów wygasa w czerwcu 2010 roku). Kupony obejmują bilety lotnicze, a także rezerwacje noclegowe. Dodatkowo, spośród zwycięzców konkursów na wszystkich 50 blogach (=50 zwycięzców), esky.pl wylosuje dwie nagrody specjalne: weekendowy pobyt w Barcelonie oraz weekendowy pobyt wraz z przelotem w Rzymie.

15 listopada ogłoszę na blogu wyniki i skontaktuję się ze zwycięzcą konkursu.