Menu
Uncategorized

Planning another trip.

Miałam jutro lecieć na Sardynię za niecałe 10gr, ale jednak musiałam zrezygnować z tego wyjazdu. Pocieszające jest to, że praktycznie nic nie tracę;).
Odbiję sobie natomiast w maju, bo razem z chłopakiem ruszamy w trasę Poznań-> Barcelona-> -> Malta-> Sycylia-> Mediolan-> Berlin. Podróż wygląda może na dłuuugą, ale głównym celem jest Malta i wymyśliłam po prostu najtańszą trasę, a przy okazji odwiedzimy jeszcze Barcelonę i Sycylię;). W Mediolanie będzie tylko przesiadka, a w Berlinie zostanę najprawdopodobniej na parę dni u cioci.
Pocieszę Was, że tym razem nie zmieściłam się w kilku groszach ale w przedziale 100-200zł za osobę. A to wszystko przez to połączenie z Polski do Barcelony grrr…;))).

A to jedne z moich ostatnich lumpeksowych łupów:


jacket- second hand- 3zł
vintage bag- second hand- 3zł


I’ve got a (very cheap) ticket to Sardinia for tomorrow, unfortunately I had to change my plans. I’ll recompense it myself in May, because I’m going with my boyfriend on a trip: Barcelona-> Malta-> Sicily-> Berlin. The main point is Malta, but we’ll visit Barcelona and Trapani in Sicily as well. Then I’ll stay probably by my ount in Berlin for few days. I look forward to this trip:).