Menu
Food / Podróże

Rio de Janeiro od kuchni. Artykuł w magazynie Podróże.

Będąc w Argentynie dostałam propozycję napisania artykułu o Rio de Janeiro i brazylijskiej kuchni wraz z publikacją zdjęć w magazynie Podróże. Był to chyba najgorszy możliwy moment pod względem wolnego czasu: końcówka pobytu w Buenos Aires, za chwilę czekał mnie Nowy Jork, trzy dni później Maroko, a deadline upływał tuż po powrocie z Afryki. Tak czy inaczej nie mogłam nie skorzystać z takiej okazji i podjęłam się zadania, licząc, że jakoś to zrobię.
Dzień po powrocie z podróży zabrałam się za pisanie, a jak usiadłam na kanapie wieczorem, to wstałam z niej popołudniu następnego dnia, pół żywa. Czułam się trochę jak w trakcie robienia pracy zaliczeniowej na uczelnię, ale muszę przyznać, że super było później spojrzeć na ostateczną wersję! Szkoda tylko, że na razie nie zobaczę artykułu na papierze, bo nowy numer pojawił się w kioskach dzisiaj, a ja od wczoraj jestem już w Berlinie i jutro odlatuję do Nowego Jorku.

Podzielcie się wrażeniami, jeśli przeczytacie artykuł. Mnie najbardziej rozbawiło, że na jedno ze zdjęć załapali się moi znajomi- Tiago i Laure, których możecie kojarzyć z podróży do Brazylii i Portugalii.

Untitled