Menu
Podróże

Videoblog z Berlina.

Na blogu ostatnio nie brakuje postów z Niemiec. Poniższy filmik z Berlina, to zresztą nie koniec, bo dopiero co wróciłam z kilkudniowego wyjazdu Hamburg–Hannover–Berlin, na zaproszenie Niemieckiej Centrali Turystyki. Było świetnie, a relację dodam w najbliższych dniach.

Prosiliście, żebym częściej dodawała filmy z podróży. Ciągle zamierzam bardziej przyłożyć się do kręcenia i ciągle nic z tego nie wychodzi. Już nawet z pobytu w Berlinie miało nic nie powstać, bo nie nakręciłam wystarczająco dużo materiału, ale dzisiaj wzięłam się za montaż i jednak coś udało się skleić. Jest Bzu, Wojtek, jestem i ja. Jest też ciepła końcówka lata, radość, ciągłe wgryzanie się coś i żucie, czyli tak jak nasz pobyt w Berlinie wyglądał.
Przed włączeniem ustawcie jakość 1080p.

A skoro już jesteśmy przy materiale video…
W połowie sierpnia byłam gościem w lokalnym radiu studenckim, Radio Index. Audycja Po Drugiej Stronie Lustra odbywała na żywo, więc i stres był duży. Nie byłam pewna, czy podzielić się materiałem na blogu, bo mój sposób wypowiadania się jest lekko mówiąc średni, ale kolejne doświadczenie za mną. Z materiału wrzuconego do sieci została wycięta muzyka, a mimo wszystko całość trwa prawie 36min, także raczej mało kto wytrwa.
Z prowadzącą audycję Anitą, rozmawiałam o moich podróżach, blogu, tanim lataniu, jedzeniu, językach obcych itp. Podzieliłam się też kierunkiem następnej podróży, ale to akurat wiąże się dłuższym wyjaśnieniem, które pojawi się na blogu niedługo.
Audycję możecie obejrzeć tutaj.

 


Zastanawiasz sie co robić w Berlinie i gdzie zjeść? Zajrzyj do mojego subiektywnego przewodnika po tym mieście