Menu
Uncategorized

Where will you be five years from today?

Jak często zastanawiacie się nad tym kim będziecie za pięć, dziesięć lat? Ile się zmieni w Waszym życiu, gdzie i co będziecie robić?
No właśnie, a gdzie ja będę? Wygląda na to, że mogę być wszędzie. Moja wyobraźnia nie sięga tak daleko i nie jestem w stanie skleić jakiejkolwiek odpowiedzi na to pytanie.

Książkę “5: Where will you be five years from today?” sprawiłam sobie na Boże Narodzenie. Trafiłam na jej zdjęcia na jednym z zagranicznych blogów, spodobała mi się jej idea i po kilku tygodniach była moja. Jest inspirująca, motywująca i nawet ciągłe przeglądanie i czytanie tych samych cytatów nie nudzi. Wewnątrz znajduje się miejsce do wpisania odpowiedzi na tytułowe pytanie. Po 5 latach można zajrzeć do książki i sprawdzić czy nasze marzenia, nadzieje, przewidywania, a czasem obawy spełniły się i w jakim miejscu znajdujemy się 5 lat później… Ciekawa sprawa.

Poniższe zdjęcia poprzeplatane są walentynkowymi. Spędziłam ten dzień na ławce, wpatrując się godzinami w Ocean, leżąc i ciesząc się słońcem, słuchając przez cały czas muzyki… Byłam sama, ale naprawdę szczęśliwa.