Współpraca

The Adamant Wanderer to blog podróżniczy łączący tematy świata kulinarnego, stylu życia, podążając przy okazji za przygodami, które towarzyszą mi w drodze i na co dzień.

W razie zainteresowania współpracą przeczytaj poniższe informacje i skontaktuj się za pomocą furmalarza na dole strony lub bezpośrednio pisząc na fiedorowiczula@gmail.com

 

Dlaczego warto podjąć współpracę z The Adamant Wanderer?

 • Blog wyróżnia się dużym zaangażowaniem wiernych i stałych czytelników traktujących moją osobę jako źródło inspiracji.
 • Ciągłe bycie w drodze pozwala mi na dotarcie do wyjątkowo ciekawych ludzi i miejsc- a co za tym idzie mam narzędzia do przeprowadzenia niestandardowych i wyjątkowych sposobów reklamy, których nie mają inni.
 • Regularnie prowadzę bloga od ponad 8 lat. Przeprowadziłam na nim niejedną udaną kampanię oraz wiem w jaki sposób dotrzeć do swoich odbiorców.
 • Jestem aktywna na Facebooku (15 tys. fanów), Instagramie (ponad 10 tys. obserwatorów), Twitterze oraz Snapchacie, gdzie obserwuję wysokie zaangażowanie ze strony czytelników.
 •  Do każdej kampanii podchodzę indywidualnie i wraz z klientem staram się stworzyć niestandardowy, a zarazem najlepszy sposób na promocję marki lub produktu.
 • Posty będące elementem kampanii spotykają się z zainteresowaniem czytelników, często wywołując żywe i rzeczowe dyskusje, prowadzone przez osoby świadome, zaangażowane i przywiązane do bloga.

 

 

Screen Shot 2015-04-16 at 21.24.43

 

Rozpoznawalna marka

W raporcie o wpływie blogów i videoblogów na internautów stworzonym przez Polskie Stowarzyszenie Blogerów i Vlogerów, blogi podróżnicze okazały się najchętniej czytaną kategorią. Z kolei The Adamant Wanderer był wśród ankietowanych jednym z trzech najczęściej wymienianych blogów w tej kategorii.

 

 

Polecane w sieci

W raporcie stworzonym przez Zbakcylowani.pl, The Adamant Wanderer znalazł się wśród najbardziej wpływowych blogów podróżniczych, ze szczególnym wyróżnieniem w kategorii “Najlepsze Blogi Podróżniczo – Kulinarne”.

 

 

 

Banner-SHAREWEEKjzn

 

W akcji “Share Week” zorganizowanej przez jestkultura.pl, mój blog znalazł się wśród najchętniej polecanych polskich blogów.

 

 

 

 

Kim jest czytelnik The Adamant Wanderer?

 • Płeć: 84% kobiety, 16% mężczyźni
 • Wiek: 44% – 18-24 lata
  35% – 25-34 lat,
 • Profil czytelnika: Osoba ciekawą świata z szeroką gamę zainteresowań, często nieszablonowym podejściem do codzienności i dążąca do realizacji życiowych marzeń. Jest wymagająca pod względem treści, ale też wrażliwa na estetykę. Interesują ją podróże, alternatywne sposoby zwiedzania, języki obce. To osoba aktywna, dbająca o stan ducha i ciała, będąca na bieżąco z trendami. Jednocześnie stara się być świadomym konsumentem, przykłada uwagę do dobrej jakości produktów oraz do tego jak się odżywia.

 

Współpraca i doświadczenie w reklamie na blogu

Jestem otwarta na różnego rodzaju formy współpracy obejmujące zarówno posty sponsorowane, konkursy, patronaty jak i wyjazdy.

Zależy mi jednak, aby reklama pasowała do charakteru bloga, dlatego starannie dobieram kampanie i chcę aby przyniosły korzyścć dla każdej ze stron biorących udział w projekcie.

Przykładowe kampanie zrealizowane na blogu:

 • Wspólnie z grupą kreatywną Bloceania, której jestem częścią, zrealizowaliśmy dla miasta Kraków dwumiesięczną kampanię pod hasłem #krakowexperience, promując miasto od różnych stron na polskich blogach. W ramach kampanii stworzyłam kulinarny przewodnik po Krakowie nawiązujący do wpływów kultur, które były obecne w przeszłości Krakowa.
 • Współpracowałam z organizacjami turystycznymi, m.in z Niemiecką Centralą Turystyki w ramach promocji turystyki młodzieżowej w miastach Hamburg- Hannover- Berlin. Relacja została podzielona na kilka postów, oto jeden z nich. Wraz z Austriacką Informacją Turystyczną i National Geographic uczestniczyłam w wyjeździe Traveler Adventure Team w Ischgl, w Tyrolu.
 • W związku z nową serią produktów marki Wedel inspirowaną europejskimi miastami, spędziłam weekend w Wenecji, relacjonując wyjazd na blogu i organizując konkurs dla czytelników.
 • Marka Skoda zaprosiła mnie na tygodniowy wyjazd do Namibii promujący model samochodu Skoda Yeti. Wraz z grupą dziennikarzy podróżowaliśmy autami po kraju, a ja zrelacjonowałam podróż na blogu.

 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Przykłady firm, które były obecne na blogu:

newphil